Hakkımızda

Freya Estetik'te Güzellik var!

Kuzey Avrupa mitolojisinde güzellik, aşk, bereket, savaş ve ölüm tarıçasıdır. İsminin anlamı genç güzel kadındır. Oldukça güzel olarak betimlenen Freya, evine düşkünlüğü, sevecenliğinin yanında, gerektiğinde gözü pek bir savaşçıdır. Vahşi kedilerin çektiği bir savaş arabası kullanan ve sahip olduğu şahin tüyleri ile de aynı zamanda uçabildiği de rivayet edilir. Bu nitelikleri ile günümüzde evi, işi, kariyeri için her alanda amansız savaş veren çağdaş kadınlarımıza benzediği için merkezimiz bu adı almıştır. Freya Estetik ve Güzellik Merkezi, profesyoneli ekibi ve profesyonel cihazları ile sizlere en üst seviyede hizmet vermektedir.

Misyonumuz:

Sağlık, güzellik ve gençlik kelimelerinin “iyi hissettirdiğine” inanıyoruz. Daha sağlıklı, daha güzel ve daha genç bir görünüme kavuşmanın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Freya Profesyonel Estetik ve Güzellik ailesi olarak müşterilerimizin mutluluğuna katkı sağlamak için varız. Bizler,  Estetik tedavisi (Burun Estetiği, Meme Küçültme ve Meme Büyütme, Kepçe Kulak tedavisi, Estetik Cerrahi, Karın Ameliyatı, Botoks ve Dolgu, Yüz Germe) Lazer Epilasyon, Cilt bakımı hizmet satışı ile sizleri mutlu etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Vizyonumuz:

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla hizmet vermiş olduğumuz alanlardaki tedavi ve hizmet satışı ile önce Kayseri ve çevre illerde (Nevşehir, Sivas, Yozgat, Niğde) sonra ise Türkiye’de sektörün lideri olmak.